אודות המשרד

דוד הרון וצוותו מתמחים בסיוע לישראלים הזכאים לדרכון צ'כי או סלובקי. בישראל רווחת הדעה כי לשם הצלחת הkhקבלת דרכון זר מן ההכרח להיעזר בעורך דין. אולם מה שחשוב באמת זה לא עורך דין ששכר טרחתו הוא, לפי השקפתו של דוד הרון, בדרך כלל חסר כל פרופורציה לעבודה הנדרשת, אלא ידיעה אמתית של חוקי האזרחות הרלוונטיים. משרדו של ד"ר הרון חרט על דגלו את טובת הלקוח במרכז העשייה, שירות אישי ואמין, שניתן במיומנות ובמחירים הוגנים לכל נפש. גם הודות לכך זכה המשרד במרוצת השנים למוניטין כמשרד המוביל בתחום הסיוע לישראלים הזכאים לקבל דרכון צ'כי.

דוד הייזלר
 עורך דין

דוד הייזלר הוא עורך דין צ'כי אשר בשיתוף עם ד"ר דוד הרון מייצג את לקוחותינו בבתי המשפט ובהליכים מנהליים בצ'כיה במקרים של בקשות לאישור אזרחות סבוכות יותר. מעבר לכך עורך הדין הייזלר מומחה בדיני העסקים ובדיני הנדל"ן הצ'כיים ובתור שכזה הוא עוסק בשלל של נושאים כגון הקמת חברות, עריכת חוזים, ייצוג משפטי מול רשויות המס, פירוק חברות, קנייה ומכירה של נדל"ן וכו'.

לוציה אמסלם
מנהלת משרד - סניף אשדוד

עובדת שגרירות צ'כיה לשעבר והאחראית על הכנת הבקשות לאישורי אזרחות.

ד''ר דוד הרון
 מתרגם משפטי ומומחה לחוקי האזרחות

דוד הרון הוא מתרגם ומתורגמן מקצועי ומוסמך לשפות עברית וצ'כית, בעל תואר דוקטור לבלשנות מאוניברסיטת ת"א ומומחה בהליכי בקשות לקבלת דרכון צ'כי ודרכון סלובקי. במסגרת ניסיונו העשיר, יותר מ-20 שנה בתחום, שימש בין היתר כמתרגם ועוזר התקשורת של שגרירות צ'כיה בישראל וכמורה לצ'כית באוניברסיטת ת"א. בשנים האחרונות הוא עומד בראש פרויקט הפקת מילון צ'כי-עברי/עברי-צ'כי הראשון מסוגו בעולם.

דיאנה וינברג
 מנ
הלת משרד - סניף תל אביב
IMG_4826_edited_edited.jpg

מנהלת המשרד והאחראית על הקשר עם הלקוחות. עבדה בעבר במשרדו של עו"ד ערן וגנר, העוסק אף הוא בתחום האזרחות הצ'כית והסלובקית. אך כעבור כמה חודשים שבהם גם פעלה בהתנדבות למען ניצולי השואה, החליטה לעזוב את עבודתה אצל עו"ד וגנר והצטרפה למשרדו של ד"ר הרון.

אולגה הרונובה
עוזרת אדמיניסטרטיבית

עובדת שגרירות צ'כיה לשעבר והאחראית על הקשר עם הארכיונים בצ'כיה.

דומיניקה הנצ'קובה
 מנהלת המשרד בסלובקיה

האחראית על הקשר עם הרשויות בסלובקיה